0912-0700431         021-33985950

0935-7082874         021-55374352

@digicarhelp

خرید اقساطی

راهنمای خرید اقساطی با چک

- آیا توان پرداخت هزینه ی قطعات خودرو با قیمت واحد نسبتا زیاد از جمله قطعات موتوری، سر سیلندر ، گیربکس ، بوش و پیستون و رینگ، سیلندر، میل لنگ، دیسک و صفحه، بلوک سیلندر و ... را بصورت یکجا یا نقدی ندارید؟
- آیا تامین هزینه تعمیر اساسی موتور خودروریتان برایتان در این شرایط ناممکن و یا سخت می باشد؟
- آیا در اثر تصادف و یا یک حادثه خودرویتان از ناحیه بدنه و قسمت های مختلف دچار آسیب شدیدی شده است و جبران این خسارت پیش بینی نشده و اکنون تحمل هزینه جبران این خسارات را ندارید؟

 انجام خدمات فنی خودرو (اعم از مکانیکی، برق خودرو، اورهال تخصصی خودرو های تصادفی و یا شخصی، صافکاری و نقاشی )       و

و

فروش لوازم یدکی خودرو (اعم از قطعات موتوری، موتور کامل، گیربکس، برقی، بدنه، مصرفی، جلو بندی) به صورت اقساطی با گروه خودرویی خادم امکان پذیر است.

مشتریان عزیز میتوانند اقساط را با چک بدون بهره و با شرایط آسان متناسب وضع معیشت کنونی پرداخت نمایند. اکثر مشتریان محترم و عزتمند ما از اقشار کارمند و کارگران کم درآمد هستند که با همت گروه خودرویی خادم نیاز خودرویی آنان مرتفع گشته و کیفیت را فدای کم پولی نمیکنند.

تاکنون بالای صد ها مشتری شرافتمند از خدمات اقساطی ما با حکمت کارت و یا خرید اقساطی با چک استفاده کرده اند و هدف ما رضایت حداکثری و انجام کار تمیز و بی عیب و نقص بوده و خواهد بود.

همچنین پرسنل ن.م ،دولت،شهرداری، وزارت خانه ها و سازمان های طرف قرارداد با ما میتوانند با ارائه فیش حقوقی و یا گواهی کسر از حقوق از خدمات اقساطی ما استفاده کنند.
کیفیت قطعات در سطح خوب و بالایی می باشد و اکثر اجناس دارای ضمانت می باشند و همچنین خدمات فنی با کیفیت و حساسیت بالایی انجام می شود.

 


نماد اعتماد