0912-0700431         021-33985950

0935-7082874         021-55374352

@digicarhelp

خرید اقساطی

راهنمای خرید اقساطی

عرض سلام خدمت همه مشتریان گرامی

گروه خودرویی خادم که در حال حاضر به عنوان یک مجموعه کامل خودرویی در خدمت شماست تا نیاز های مربوط به خودروی شما را مرتفع سازد، با توجه به شرایط کنونی و وضعیت اقتصادی و معیشتیِ سختی که بر جامعه ما اجبار شده، بر خود لازم میداند با ایجاد شرایط تسهیلاتی و خرید اقساطی کمکی هر چند مختصر در حق مشتریان عزیز داشته باشد.

در میان طیف گسترده ای از مالکان و صاحبان خودرو های سواری در کشور، قشر کارمند در این جامعه فشار بسیار زیادی را تحمل میکند و با توجه به افزایش ناگهانی و شوک دهنده نرخ ارز و به تبع آن افزایش 300 درصدی قیمت قطعات خودرو و افزایش دستمزد تعمیرات خودرو، کارمندان ن.م سختیهای زیادی را در رابطه با خودرو هایشان پشت سر گذاشته اند.

لذا جهت تکریم ن.م شریف که با جان و دل، بدون توقع و شبانه روزی جهت امنیت و اقتدار کشورمان تلاش کرده اند، شرایط اقساطی جهت خرید قطعات خودرو و همچنین انجام تعمیرات خودرو در با حکمت کارت در نظر گرفته شده است.

معرفی خدمت

همانطور که ذکر شد خدمت ما، فروش خدمات فنی خودرو و فروش لوازم یدکی خودرو به ن.م به صورت اقساطی است. در این قسمت شرایط مختلف نیاز شما را ترسیم می کنیم و توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم:

حالت 1: خودرو شما فقط به تامین قطعات نیاز دارد.

خب ما در این حالت قطعات درخواستی شما را به طور کامل با برند ها و کیفیت مورد نظر شما تامین کرده و در پایان جمع فاکتور خرید شما را ارائه کرده و به صورت اقساطی با کارت حکمت بدون پرداخت حتّی 1 ریال تحویل میدهیم.

حالت 2: خودروی شما نیاز به تعمیرات دارد..ممکن است در ادامه نیاز به قطعات یدکی داشته باشد...

ما در این حالت که راه حل ای جامع است و بیشتر مشتریان نیز یه این روش ابراز رضایتمندی کرده اند، خودروی شما تحویل مرکز خودرویی خادم می گردد، پس از احراز ایرادات و پیشنهاد صاحب خودرو تعمیرات خودرو در تعمیرگاه ها و گاراژ های طرف قرارداد مرکز انجام گرفته و در این حین اگر نیاز به قطعات یدکی داشته باشد تامین میگردد. در نهایت صورت حساب پایانی شامل قطعات و اجرت خدمات فنی محاسبه شده و به طور کامل اقساطی میگردد. پس از تایید مشتری و مرکز خودرویی خادم، خودرو تحویل داده می شود.

مدارک مورد نیاز

کارت حکمت معتبر 

کارت ملی به نام صاحب کارت حکمت

نکته: استفاده از کارت حکمت همکاران و یا اقوام امکان پذیر می باشد. مدارک

لازمه از صاحب اصلی کارت و رضایت ایشان در جهت استفاده از کارت و مدارک

شناسایی متقاضی الزامی است.

نحوه پذیرش و هماهنگی

برای ثبت نام و پذیرش می توانید به یکی از روش های زیر عمل کنید:

  1. در وب سایت digicarhelp.com در منوی "ثبت نام خرید اقساطی با حکمت کارت" مراجعه نموده و  اطلاعات مورد نیاز را وارد نموده تا بلافاصله عزیزان ما در مرکز با شما تماس بگیرند و هماهنگی برای پذیرش انجام شود.
  2. با شماره تماس های 02155374352 و 09120700431 و 09357082874 تماس گرفته و هماهنگی های لازمه را انجام دهید.
  3. به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل زده و هماهنگی های لازمه را خواستار شوید.
  4. به شماره همراه 09120700431 با عنوان "پذیرش خودرو" و متن مورد نظرتان پیامک زده تا با شما هماهنگی های لازمه انجام گیرد.

نحوه اقساط

 

  • در مورد چگونگی اقساطی شدن باید این نکته را عرض کرد که بر اساس فرمول داده شده از سوی مرکز مالی پشتیبان صورت میگیرد و ما دخالتی در میزان اقساطی شدن نداریم.
  • قابلیت انتخاب تعداد اقساط توسط مشتری 6ماهه، 12ماهه، 18ماهه، 24ماهه وجود دارد.
  • اقساط به صورت خودکار هر ماه از فیش حقوق متقاضی کسر خواهد شد.
  • کارت حکمت مورد نظر ابتدا اعتبار سنجی شده و سپس خدمات ارائه می گردد.
  • در صورت نداشتن اعتبار کافی حکمت کارت، برای نحوه پرداخت به صورت نقدی و یا اقساطی صرفا می بایستی با خود مرکز خودرویی خادم توسط متقاضی هماهنگی به عمل آید و سیستم مالی ودجا هیچ گونه مسئولیتی در این باره ندارد.

نماد اعتماد