این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  

خرید اقساطی

 

راهنمای خرید اقساطی

عرض سلام خدمت همه مشتریان گرامی

گروه خودرویی خادم که در حال حاضر به عنوان یک مجموعه کامل خودرویی در خدمت شماست تا نیاز های مربوط به خودروی شما را مرتفع سازد، با توجه به شرایط کنونی و وضعیت اقتصادی و معیشتیِ سختی که بر جامعه ما اجبار شده، بر خود لازم میداند با ایجاد شرایط تسهیلاتی و خرید اقساطی کمکی هر چند مختصر در حق مشتریان عزیز داشته باشد.

در میان طیف گسترده ای از مالکان و صاحبان خودرو های سواری در کشور، قشر کارمند در این جامعه فشار بسیار زیادی را تحمل میکند و با توجه به افزایش ناگهانی و شوک دهنده نرخ ارز و به تبع آن افزایش 300 درصدی قیمت قطعات خودرو و افزایش دستمزد تعمیرات خودرو، کارمندان ن.م سختیهای زیادی را در رابطه با خودرو هایشان پشت سر گذاشته اند.

لذا جهت تکریم ن.م شریف که با جان و دل، بدون توقع و شبانه روزی جهت امنیت و اقتدار کشورمان تلاش کرده اند، شرایط اقساطی جهت خرید قطعات خودرو و همچنین انجام تعمیرات خودرو در با حکمت کارت در نظر گرفته شده است.

معرفی خدمت

همانطور که ذکر شد خدمت ما، فروش خدمات فنی خودرو و فروش لوازم یدکی خودرو به ن.م به صورت اقساطی است. در این قسمت شرایط مختلف نیاز شما را ترسیم می کنیم و توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم:

حالت 1: خودرو شما فقط به تامین قطعات نیاز دارد.

خب ما در این حالت قطعات درخواستی شما را به طور کامل با برند ها و کیفیت مورد نظر شما تامین کرده و در پایان جمع فاکتور خرید شما را ارائه کرده و به صورت اقساطی با کارت حکمت بدون پرداخت حتّی 1 ریال تحویل میدهیم.

حالت 2: خودروی شما نیاز به تعمیرات دارد..ممکن است در ادامه نیاز به قطعات یدکی داشته باشد...

ما در این حالت که راه حل ای جامع است و بیشتر مشتریان نیز یه این روش ابراز رضایتمندی کرده اند، خودروی شما تحویل مرکز خودرویی خادم می گردد، پس از احراز ایرادات و پیشنهاد صاحب خودرو تعمیرات خودرو در تعمیرگاه ها و گاراژ های طرف قرارداد مرکز انجام گرفته و در این حین اگر نیاز به قطعات یدکی داشته باشد تامین میگردد. در نهایت صورت حساب پایانی شامل قطعات و اجرت خدمات فنی محاسبه شده و به طور کامل اقساطی میگردد. پس از تایید مشتری و مرکز خودرویی خادم، خودرو تحویل داده می شود.

مدارک مورد نیاز

 1. کارت حکمت معتبر

 2.  کارت ملی به نام صاحب کارت حکمت

 

ساعات کاری و مراجعه

 

 • ساعات کاری مرکز از 20 - 8 
 •  جهت هماهنگی غیر حضوری از 21 - 7 میتوانید تماس بگیرید ولی تایم پذیرش خودرو راحتما با مرکز هماهنگ کنید.
 • با توجه به "طرح" بودن محدوده مرکز خودویی خادم، به عزیزان توصیه میکنیم یا طرح خریداری کنند و ما در فاکتور حساب خواهیم کرد و یا قبل از ساعت شروع طرح (ساعت6:30 ) پذیرش شوند.
 • اگر ممانعتی برای خوابیدن خودرو در مرکز ما وجود ندارد، میتوانید پس از ساعت پایان طرح (ساعت 19) به مرکز مراجعه نموده و خودرو را با رسید تحویل نمایید.
 • پنجشنبه و جمعه نیز مرکز برقرار است اما تاکید می کنیم با توجه به شلوغ شدن در دو روز پایانی هفته، حتما از قبل هماهنگی های لازم را انجام دهید...

 

نحوه پذیرش و هماهنگی

برای ثبت نام و پذیرش می توانید به یکی از روش های زیر عمل کنید:

 1. در وب سایت digicarhelp.com در منوی "ثبت نام خرید اقساطی با حکمت کارت" مراجعه نموده و  اطلاعات مورد نیاز را وارد نموده تا بلافاصله عزیزان ما در مرکز با شما تماس بگیرند و هماهنگی برای پذیرش انجام شود.
 2. با شماره تماس های 02155374352 و 09120700431 و 09357082874 تماس گرفته و هماهنگی های لازمه را انجام دهید.
 3. به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل زده و هماهنگی های لازمه را خواستار شوید.
 4. به شماره همراه 09120700431 با عنوان "پذیرش خودرو" و متن مورد نظرتان پیامک زده تا با شما هماهنگی های لازمه انجام گیرد.

 

نحوه اقساط

 • در مورد چگونگی اقساطی شدن باید این نکته را عرض کرد که بر اساس فرمول داده شده از سوی مرکز مالی پشتیبان صورت میگیرد و ما دخالتی در میزان اقساطی شدن نداریم.
 • قابلیت انتخاب تعداد اقساط توسط مشتری 6ماهه، 12ماهه، 18ماهه، 24ماهه وجود دارد.
 • اقساط به صورت خودکار هر ماه از فیش حقوق متقاضی کسر خواهد شد.
 • کارت حکمت مورد نظر ابتدا اعتبار سنجی شده و سپس خدمات ارائه می گردد.
 • در صورت نداشتن اعتبار کافی حکمت کارت، برای نحوه پرداخت به صورت نقدی و یا اقساطی صرفا می بایستی با خود مرکز خودرویی خادم توسط متقاضی هماهنگی به عمل آید و سیستم مالی ودجا هیچ گونه مسئولیتی در این باره ندارد.

 

اطلاعات تماس

 • نشانی فروشگاه: تهران، پایین تر از میدان قزوین، روبروی درب اصلی بیمارستان فارابی، خیابان مدرس، پلاک 106

          02155374352

          09120700431

          09357082874

 • نشانی دفتر: تهران، پایین تر از میدان قزوین، روبروی درب اصلی بیمارستان فارابی، خیابان مدرس، پاساژ ماهان

          02155374352

          09120700431

 • آدرس وب سایت گروه خودرویی خادم:

         www.digicarhelp.com

 • نشانی پیج اینستاگرام گروه خودرویی خادم:

         https://www.instagram.com/_u/digicarhelp 

 • نشانی کانال تلگرام گروه خودرویی خادم:

         https://t.me/digicarhelp 

 • نشانی ایمیل گروه خودرویی خادم:

         این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

با تشکر از انتخاب شما