0912-0700431         021-33985950

0935-7082874         021-55374352

@digicarhelp

راهنمای خرید اقساطی با چک

- آیا توان پرداخت هزینه ی قطعات خودرو با قیمت واحد نسبتا زیاد از جمله قطعات موتوری، سر سیلندر ، گیربکس ، بوش و پیستون و رینگ، سیلندر، میل لنگ، دیسک و صفحه، بلوک سیلندر و ... را بصورت یکجا یا نقدی ندارید؟
- آیا تامین هزینه تعمیر اساسی موتور خودروریتان برایتان در این شرایط ناممکن و یا سخت می باشد؟
- آیا در اثر تصادف و یا یک حادثه خودرویتان از ناحیه بدنه و قسمت های مختلف دچار آسیب شدیدی شده است و جبران این خسارت پیش بینی نشده و اکنون تحمل هزینه جبران این خسارات را ندارید؟

 انجام خدمات فنی خودرو (اعم از مکانیکی، برق خودرو، اورهال تخصصی خودرو های تصادفی و یا شخصی، صافکاری و نقاشی )       و

و

فروش لوازم یدکی خودرو (اعم از قطعات موتوری، موتور کامل، گیربکس، برقی، بدنه، مصرفی، جلو بندی) به صورت اقساطی با گروه خودرویی خادم امکان پذیر است.

مشتریان عزیز میتوانند اقساط را با چک بدون بهره و با شرایط آسان متناسب وضع معیشت کنونی پرداخت نمایند. اکثر مشتریان محترم و عزتمند ما از اقشار کارمند و کارگران کم درآمد هستند که با همت گروه خودرویی خادم نیاز خودرویی آنان مرتفع گشته و کیفیت را فدای کم پولی نمیکنند.

تاکنون بالای صد ها مشتری شرافتمند از خدمات اقساطی ما با حکمت کارت و یا خرید اقساطی با چک استفاده کرده اند و هدف ما رضایت حداکثری و انجام کار تمیز و بی عیب و نقص بوده و خواهد بود.

همچنین پرسنل ن.م ،دولت،شهرداری، وزارت خانه ها و سازمان های طرف قرارداد با ما میتوانند با ارائه فیش حقوقی و یا گواهی کسر از حقوق از خدمات اقساطی ما استفاده کنند.
کیفیت قطعات در سطح خوب و بالایی می باشد و اکثر اجناس دارای ضمانت می باشند و همچنین خدمات فنی با کیفیت و حساسیت بالایی انجام می شود.

 

راهنمای خرید اقساطی

عرض سلام خدمت همه مشتریان گرامی

گروه خودرویی خادم که در حال حاضر به عنوان یک مجموعه کامل خودرویی در خدمت شماست تا نیاز های مربوط به خودروی شما را مرتفع سازد، با توجه به شرایط کنونی و وضعیت اقتصادی و معیشتیِ سختی که بر جامعه ما اجبار شده، بر خود لازم میداند با ایجاد شرایط تسهیلاتی و خرید اقساطی کمکی هر چند مختصر در حق مشتریان عزیز داشته باشد.

در میان طیف گسترده ای از مالکان و صاحبان خودرو های سواری در کشور، قشر کارمند در این جامعه فشار بسیار زیادی را تحمل میکند و با توجه به افزایش ناگهانی و شوک دهنده نرخ ارز و به تبع آن افزایش 300 درصدی قیمت قطعات خودرو و افزایش دستمزد تعمیرات خودرو، کارمندان ن.م سختیهای زیادی را در رابطه با خودرو هایشان پشت سر گذاشته اند.

لذا جهت تکریم ن.م شریف که با جان و دل، بدون توقع و شبانه روزی جهت امنیت و اقتدار کشورمان تلاش کرده اند، شرایط اقساطی جهت خرید قطعات خودرو و همچنین انجام تعمیرات خودرو در با حکمت کارت در نظر گرفته شده است.

معرفی خدمت

همانطور که ذکر شد خدمت ما، فروش خدمات فنی خودرو و فروش لوازم یدکی خودرو به ن.م به صورت اقساطی است. در این قسمت شرایط مختلف نیاز شما را ترسیم می کنیم و توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم:

حالت 1: خودرو شما فقط به تامین قطعات نیاز دارد.

خب ما در این حالت قطعات درخواستی شما را به طور کامل با برند ها و کیفیت مورد نظر شما تامین کرده و در پایان جمع فاکتور خرید شما را ارائه کرده و به صورت اقساطی با کارت حکمت بدون پرداخت حتّی 1 ریال تحویل میدهیم.

حالت 2: خودروی شما نیاز به تعمیرات دارد..ممکن است در ادامه نیاز به قطعات یدکی داشته باشد...

ما در این حالت که راه حل ای جامع است و بیشتر مشتریان نیز یه این روش ابراز رضایتمندی کرده اند، خودروی شما تحویل مرکز خودرویی خادم می گردد، پس از احراز ایرادات و پیشنهاد صاحب خودرو تعمیرات خودرو در تعمیرگاه ها و گاراژ های طرف قرارداد مرکز انجام گرفته و در این حین اگر نیاز به قطعات یدکی داشته باشد تامین میگردد. در نهایت صورت حساب پایانی شامل قطعات و اجرت خدمات فنی محاسبه شده و به طور کامل اقساطی میگردد. پس از تایید مشتری و مرکز خودرویی خادم، خودرو تحویل داده می شود.

مدارک مورد نیاز

کارت حکمت معتبر 

کارت ملی به نام صاحب کارت حکمت

نکته: استفاده از کارت حکمت همکاران و یا اقوام امکان پذیر می باشد. مدارک

لازمه از صاحب اصلی کارت و رضایت ایشان در جهت استفاده از کارت و مدارک

شناسایی متقاضی الزامی است.

نحوه پذیرش و هماهنگی

برای ثبت نام و پذیرش می توانید به یکی از روش های زیر عمل کنید:

 1. در وب سایت digicarhelp.com در منوی "ثبت نام خرید اقساطی با حکمت کارت" مراجعه نموده و  اطلاعات مورد نیاز را وارد نموده تا بلافاصله عزیزان ما در مرکز با شما تماس بگیرند و هماهنگی برای پذیرش انجام شود.
 2. با شماره تماس های 02155374352 و 09120700431 و 09357082874 تماس گرفته و هماهنگی های لازمه را انجام دهید.
 3. به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل زده و هماهنگی های لازمه را خواستار شوید.
 4. به شماره همراه 09120700431 با عنوان "پذیرش خودرو" و متن مورد نظرتان پیامک زده تا با شما هماهنگی های لازمه انجام گیرد.

نحوه اقساط

 

 • در مورد چگونگی اقساطی شدن باید این نکته را عرض کرد که بر اساس فرمول داده شده از سوی مرکز مالی پشتیبان صورت میگیرد و ما دخالتی در میزان اقساطی شدن نداریم.
 • قابلیت انتخاب تعداد اقساط توسط مشتری 6ماهه، 12ماهه، 18ماهه، 24ماهه وجود دارد.
 • اقساط به صورت خودکار هر ماه از فیش حقوق متقاضی کسر خواهد شد.
 • کارت حکمت مورد نظر ابتدا اعتبار سنجی شده و سپس خدمات ارائه می گردد.
 • در صورت نداشتن اعتبار کافی حکمت کارت، برای نحوه پرداخت به صورت نقدی و یا اقساطی صرفا می بایستی با خود مرکز خودرویی خادم توسط متقاضی هماهنگی به عمل آید و سیستم مالی ودجا هیچ گونه مسئولیتی در این باره ندارد.

بخار‌ی خودرو چگونه کار می‌کند؟

گرم‌کردن خودرو توسط بخاری با استفاده از گرمای آب موتور انجام می شود. این گرما توسط آب رادیاتور جذب شده و بخشی از آن در رادیاتوری که برای بخاری تعبیه شده جریان پیدا می کند

 

نحوه کارکرد بخاری:

 

گرمای آب موتور از طریق لوله‌های رفت و برگشت بخاری به موتور به رادیاتور بخاری منتقل می‌گردد و رادیاتور پس از گرم شدن در بوستر بخاری نیاز دارد تا گرما را به داخل کابین هدایت نماید. در این وضعیت فن بخاری به حرکت در آمده و گرمای حاصل از جریان داشتن آب گرم موتور در رادیاتور را از طریق کانال‌های انتقال هوا به داخل کابین منتقل می‌نماید

 

 

 

 

اجزاء تشکیل دهنده‌ی بخار‌ی را نام ببرید؟

 • بوستر بخاری
 • رادیاتور
 • شیر قطع و وصل ورودی و خروجی آب از رادیاتور
 • دریچه تقسیم هوا یا (دمپر)
 • اهرم بندی دریچه‌­های تقسیم هوا

 

 

 

 

عیب یابی بخاری خودرو

برخی از رانندگان هنگام استفاده از بخاری به ‌خصوص بخاری پراید و بخاری پژو با کار نکردن سیستم گرمایشی مواجه می‌شوند. عوامل خرابی بخاری خودرو شامل موارد متعددی می‌شود و باید عیب‌یابی انجام شود و مشکل به‌وجود آمده را برطرف کرد تا سیستم بخاری اتومبیل به صورت صحیح کار کند. از دلایل درست کار نکردن بخاری، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنظیم نبودن درجه حرارت داخل اتاق خودرو (تغییر وضعیت از کولر به بخاری)
 • وجود مشکل در فن بخاری
 • در صورتی که سیستم گرمایشی خودرو در سرعت پایین کاملا باد گرم تولید کند ولی برای سرعت‌های بالا باد سرد دمیده شود، می‌توان گفت ترموستات دچار مشکل شده است (در چنین مواقعی آمپر آب در نقطه بسیار پایینی قرار دارد)
 • در صورتی که بخاری خودرو همواره باد سرد تولید کند، می‌توان گفت لوله رادیاتور بخاری دچار گرفتگی شده است و یا واتر پمپ ضعیف شده است. البته وجود هوا در مایع خنک‌کننده موتور (آب موتور) هم می‌تواند یکی از دلایل بروز چنین مشکلی محسوب شود.

 

 

 

راهکارهای بهبود عملکرد بخاری اتومبیل

اگر می‌خواهید بخاری ماشینتان به درستی کار کند باید مواظب عوامل موثر در بروز مشکل باشید. به‌ طور‌کلی به منظور بهبود عملکرد بخاری خودرو می‌توانید به راهکارهای زیر توجه کنید:

 • اطمینان از سالم بودن ترموستات خودرو
 • بررسی میزان آب موتور قبل از شروع حرکت
 • اطمینال از باز بودن لوله‌های گردش آب
 • اطمینان از سلامت دمنده یا فن بخاری
 • تنظیم صحیح درجه حرارت روی قسمت آبی رنگ
 • بستن هوای وارد شده توسط فن در شب قبل (پیش از خاموش کردن خودرو)
 • عملکرد بهتر بخاری در حین حرکت خودرو

 

 

مدول بخار‌ی چیست؟

مدول فن قطعه‌ای است که کار دیمر رو انجام میده و با کم و زیاد کردن ولتاژ ، دور موتور فن رو کم یا زیاد میکنه  در یک سوی مدول برد و بوبین و چند فیش قرار دارد و در سوی دیگر دو عدد ترانزیستور قابلمه‌ای که با پرچ به بدنه و برد الکترونیکی متصل شده دیده می‌شود

 

در واقع می‌توان گفت مدول بخاری ماژول دیجیتال کنترل دور فن بخاری در خودروها می‌باشد

انواع  تیغه برف پاک‌کن:

 

ژله‌ای و معمولی

 

معمولا  تیغه برف پاک‌کن ژله‌ای یا سیلیکونی  به تیغه‌ی برف پاک‌کن معمولی یا پلاستیک فشرده ترجیح داده می‌شود. زیرا عملکرد تیغه‌های سیلیکونی به مراتب بالاتر از تیغه های معمولی است و این موضوع مشتریان را به سمت خرید این محصول ترغیب می کند. تیغه برف پاک‌کن ژله‌ای یا سیلیکونی  به گونه‌ای طراحی شده است که به طور قابل توجه‌ای از شیشه جلو مراقبت می‌کند و باعث بهبود دید راننده می شود که در نهایت منجر به یک رانندگی امن و لذت بخش حتی در شرایط جوی نامساعد می شود

 

 

برتری تیغه برف پاک‌کن ژله‌ای به معمولی:

 

اینکه چرا تیغه برف پاک‌کن ژله‌ای از کیفیت بالاتری نسبت به تیغه برف‌ پاک‌کن معمولی برخودار است فقط به ماهیت سیلیکون استفاده شده در این نوع تیغه برمیگردد. تابش مستقیم نور خورشید، اشعه  UV و تغییرات آب و هوایی ( سرد و گرم شدن) باعث سفت شدن، ترک و در نتیجه پاره شدن تیغه برف پاک‌کن معمولی شده که در نهایت منجر به تعویض تیغه برف پاک‌کن می شود اما در طراحی تیغه برف پاک‌کن ژله‌ای تکنولوژی به کار رفته که موجب شده این تیغه عمر طولانی‌تری نسبت به تیغه برف پاک کن معمولی داشته باشد و نیز  به علت وجود لبه های  با  تیغه‌ی سه‌تایی  بهتر به سطح شیشه می چسبد و باعث تقویت قدرت پاک کنندگی می شود. در در نتیجه در هر بار رفت و برگشت تیغه، شیشه حتی بدون تولید کوچک ترین صدا تمیز می‌شود

 

 

 

نکته:

استفاده از تیغه برف پاک‌کن ژله‌ای برای محیط زیست بی‌خطر است و هیچ آسیبی را متوجه محیط زیست نمی‌کند. سیلیکون قابل بازیافت به طبیعت است و به راحتی بازیافت می شود. طول عمر تیغه برف پاک‌کن ژله‌ای سه برابر طول عمر تیغه برف پاک کن معمولی یا پلاستیکی است

 

 

عملکرد موتور برقی و رابط مکانیکی در برف پاک‌کن:

 

حرکت رفت و برگشتی تیغه‌های برف پاک‌کن روی سطح شیشه با سرعت بالا، نیروی زیادی مورد نیاز است. برای فراهم کردن این نیرو، چرخ‌دنده‌ی به کمک یک موتور الکتریکی کوچک آمده است؛ این چرخ‌دنده می‌تواند گشتاور موتور برقی را تا پنجاه برابر بیشتر کند و در مقابل، سرعت خروجی این موتور را هم تا پنجاه برابر کاهش دهد. این نیرو از طریق رابط‌های مکانیکی موجود، باعث حرکت رفت و برگشتی تیغه‌های برف پاک‌کن می‌شود. در داخل ترکیب موتور برقی و چرخ‌دنده، مدار الکترونیکی وجود دارد که در هر لحظه مکان تیغه‌های برف پاک کن را شناسایی می‌کند. این مدار، جریان نیروی بین موتور برقی و رابط‌ها را تا زمانی که تیغه‌های برف پاک‌کن به حالت افقی و در پایین شیشه قرار نگرفته‌اند، تضمین می‌کند؛ پس از افقی شدن تیغه‌ها، انتقال برق به رابط مکانیکی متوقف می‌شود. وظیفه‌ی دیگر مدار الکترونیکی، پیروی کردن از تنظیمات زمان‌بندی متغیر حرکت تیغه‌ها بوده که در خودروهای مختلف متفاوت است

  برف پاک‌کن با دو فرایند مکانیکی کار می کند

ترکیبی از یک موتور الکتریکی و یک چرخ دنده مارپیچ که نیروی برف پاک کن ها تأمین می‌کنند

یک اتصال که نیروی دورانی موتور برقی را به حرکت رفت و برگشتی برف پاک‌کن تبدیل می‌کند

 

 

برای حرکت دادن تیغه های برف پاک‌کن روی شیشه، آن هم با این سرعت، به نیروی بسیار زیادی احتیاج است. برای تولید چنین نیرویی، یک چرخ دنده مارپیچ به موتور برقی کوچک متصل می‌شود. این چرخ دنده می‌تواند گشتاور موتور را حدود 50 برابر بیشتر کند و البته در مقابل سرعت چرخش موتور را 50 مرتبه کندتر می‌کند.

نیروی” چرخ دنده مارپیچی ” به یک اتصال منتقل می‌شود که برف پاک‌کن ها را به جلو و عقب حرکت می‌دهد. در این میان، یک مدار الکترونیکی نیز وجود دارد که تشخیص می‌دهد چه وقت برف پاک‌کن ها پایین می‌آیند. این مدار به برف پاک‌کن ها نیرو می‌رساند تا زمانی که در پایین شیشه متوقف شوند، در این زمان است که جریان نیرو را قطع می‌کند

 

 

عملکرد تیغه ها در برف پاک‌کن:

 

تیغه های برف پاک‌کن شبیه تیغه های لاستیکی هستند. یک نوار لاستیکی باریک، روی یک دسته قرار گرفته است و آب را از روی شیشه پاک می‌کند. وقتی تیغه ها نو هستند، لاستیک آن صاف است و هیچ ترک یا شکافی ندارد و بدون این که ردی بر جا بگذارد، آب را کاملاٌ پاک می‌کند. وقتی تیغه ها کهنه می‌شوند، روی آن ها ترک و شکاف به وجود می‌آید و باعث شکل گرفتن جرم روی تیغه می‌شوند. این جرم موجب می‌شود، تیغه خوب به شیشه نچسبد و روی شیشه رد به جا بگذارد بعضی وقت ها ، می‌توان با یک دستمال آغشته به مایع شیشه شور، تیغه ها را پاک کرد تا کمی بیشتر عمر بکنند

راه دیگری که وجود دارد این است که فشار تیغه روی شیشه را افزایش داد. تیغه ها طوری طراحی شده‌اند که در قسمت وسط بیشترین چسبندگی را داشته باشند ولی از آن جایی که طول تیغه زیاد است، در واقع بین شش تا هشت نقطه تماس با شیشه وجود دارد. اگر یخ یا برف روی تیغه ها انباشته شود، باعث می‌شود فشار یکسانی به همه نقاط تیغه وارد نشود و روی شیشه رد بر جا بماند


نماد اعتماد